درباره ما

  گروه تولیدی و صنعتی شیر ایران (HOS)، در راستای اهداف کشور عزیزمان ایران مبنی بر خود کفایی صنعتی و استقلال اقتصادی پس از سالها تحقیق و آزمایشات فنی گوناگون افتخار دارد تولیدات خود را در سطح استانداردهای جهانی عرضه نماید.

  این واحد تولیدی مفتخر است به عنوان اولین سازنده و تولید کننده شیرآلات و اتصالات آتش نشانی با بیش از نیم قرن سابقه صنعتی و دارنده پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا و برخورداری از کارشناسان و متخصصین کار آزموده، توانایی ارائه خدمات جامع مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی و طراحی ابزار دقیق در امر قالبسازی که به طبع، کاربرد آن در صنعت ذوب و تراش فلزات و کنترل کیفیت محصول را، در اختیار داشته باشد.

  رشد شتابان و پیشرفت تکنولوژی در جهت امنیت و ایمنی و سرعت عمل و کنترل، باعث گردید این گروه سالیان متمادی بی رقیب در بازار ایران فعالیت نموده و در تامین نیاز صنایع زیر بنائی کشور توفیقات چشمگیری را کسب نماید.

  این واحد تولیدی در راستای جلب رضایت مشتریان خط مشی زیر را مبنای کار خود قرار داده، که تماماعواملی می باشد که این گروه را متمایز ساخته تا همواره تلاش نماید تا بتواند در خدمات و اجرای صحیح پروژه ها بهترین کیفیت و قیمت را ارائه نماید. ۱۰ سال ضمانت بی قید و شرط، کیفیت بالا، قیمت بسیار مناسب،  موجودی تمامی محصولات در انبار، اجرای دقیق و به موقع تعهدات، ارسال رایگان محصولات به کل کشور، دستیابی به رضایت مشتریان و بی نیازی کشور از محصولات مشابه خارجی را سر لوحه خود قرار داده است.

  میدانیم رسیدن به هدف نیازمند پشتکار و تلاش زیادی است ما هم برای نیل به اهداف خود راه دشواری را پیموده ایم و اکنون با تکیه بر دانش به دست آمده و تجربه نیروهای پر توان خود جوابگوی نیاز صنایع ایمنی و آتش نشانی کشور عزیزمان خواهیم بود.

  اکنون با مدد صنعتگر هستی و اتکا به دانش و تجربه ای که در پس سال ها اندوخته ایم سعی در رفع نیاز جامعه ایران کنیم، باشد که درپیشرفت این مرز و بوم سهمی هر چند کوچک داشته باشیم.  از مجموعه فعالیت های گروه تولیدی صنعتی شیرایران می توان به طراحی و قالب سازی، ذوب فلزات، تراش فلزات، فورج فلزات، دایکاست، سندبلاست و شات بلاست فلزات اشاره نمود.  امید است که بتوانیم با استعانت از درگاه پروردگار متعال، گامی در جهت ارتقاء تولید برداریم و با تولیدی بهتر ایرانی آبادتر بسازیم.